Δρομολογια προς και από το Άγιον Όρος
Τετ Ιαν 30, 2013 11:36 am
Παράρτημα 2: Δρομολόγια προς και από το Άγιον Όρος
α. Από Ουρανούπολη προς Δάφνη
α1. Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή)
6.30 F/B* Αγία Άννα
8.00 Τ/Π** Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία 9.25
9.45 F/B Άξιον Εστί (άφιξη: 11.45)
10.40 Τ/Π Σοφία 11.30
11.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
α2. Σάββατο
7.00 F/B Αγία Άννα
8.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία
9.45 F/B Άξιον Εστί
10.40 Τ/Π Σοφία
11.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
α3. Κυριακη
8.30 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία
9.45 F/B Άξιον Εστί
10.30 F/B Αγία Άννα
10.40 Τ/Π Σοφία
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
β. Από Δάφνη προς Ουρανούπολη
β1. Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή)
9.35 Τ/Π Σοφία 10.15
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 11.40
12.00 Τ/Π Σοφία 12.50
12.10 F/B Άξιον Εστί 14.10
15.45 F/B Αγία Άννα 17.10
14.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
β2. Σάββατο
9.35 Τ/Π Σοφία
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 11.40
12.00 Τ/Π Σοφία
12.10 F/B Άξιον Εστί
14.15 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
14.45 F/B Αγία Άννα 16.15
β3. Κυριακή
9.35 Τ/Π Σοφία
10.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 10.40
12.00 Τ/Π Σοφία
12.10 F/B Άξιον Εστί
13.15 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
14.30 F/B Αγία Άννα 16.10
γ. Από Ιερισσό προς Ανατολική πλευρά Αγίου Όρους
8.35 Τ/Π Άγιος Αθανάσιος (άφιξη: 10.30)
δ. Από Ιερά Μονή Μεγίστης Λαύρας προς Ιερισσό
10.40 Τ/Π Άγιος Αθανάσιος (άφιξη: 13.00)
*F/B = Ferry Boat, οχηματαγωγό
**Τ/Π = ταχύπλοο
***Πάρτε τηλέφωνο για τυχόν αλλαγές ΕΔΩ
α. Από Ουρανούπολη προς Δάφνη
α1. Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή)
6.30 F/B* Αγία Άννα
8.00 Τ/Π** Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία 9.25
9.45 F/B Άξιον Εστί (άφιξη: 11.45)
10.40 Τ/Π Σοφία 11.30
11.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
α2. Σάββατο
7.00 F/B Αγία Άννα
8.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία
9.45 F/B Άξιον Εστί
10.40 Τ/Π Σοφία
11.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
α3. Κυριακη
8.30 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
8.45 Τ/Π Σοφία
9.45 F/B Άξιον Εστί
10.30 F/B Αγία Άννα
10.40 Τ/Π Σοφία
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
β. Από Δάφνη προς Ουρανούπολη
β1. Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή)
9.35 Τ/Π Σοφία 10.15
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 11.40
12.00 Τ/Π Σοφία 12.50
12.10 F/B Άξιον Εστί 14.10
15.45 F/B Αγία Άννα 17.10
14.45 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
β2. Σάββατο
9.35 Τ/Π Σοφία
11.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 11.40
12.00 Τ/Π Σοφία
12.10 F/B Άξιον Εστί
14.15 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
14.45 F/B Αγία Άννα 16.15
β3. Κυριακή
9.35 Τ/Π Σοφία
10.00 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα 10.40
12.00 Τ/Π Σοφία
12.10 F/B Άξιον Εστί
13.15 Τ/Π Μικρή Αγία Άννα
14.30 F/B Αγία Άννα 16.10
γ. Από Ιερισσό προς Ανατολική πλευρά Αγίου Όρους
8.35 Τ/Π Άγιος Αθανάσιος (άφιξη: 10.30)
δ. Από Ιερά Μονή Μεγίστης Λαύρας προς Ιερισσό
10.40 Τ/Π Άγιος Αθανάσιος (άφιξη: 13.00)
*F/B = Ferry Boat, οχηματαγωγό
**Τ/Π = ταχύπλοο
***Πάρτε τηλέφωνο για τυχόν αλλαγές ΕΔΩ
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης